Новини

90-річна Олександра з Полтави після обстрілу: як важко жити наодинці з бідою

У ніч на 23 квітня в результаті ворожої атаки на Полтаву постраждало чимало місцевих мешканців. Вибухова хвиля пошкодила вікна, балкони, фасади житлових будинків та майно людей. Вже з самого ранку спеціальні служби розпочали ліквідацію наслідків російського терору, фіксуючи завдані збитки та відвідуючи постраждалих полтавців.

Цього ж дня журналіст відвідав місце враження в Шевченківському районі міста. Там він познайомився з 90-річною Олександрою Семенівною, чия квартира також отримала значні ушкодження. Жінка раніше вже демонструвала, в якому стані опинилося її житло після нічного обстрілу.

Реклама

Олександра Семенівна живе сама — її син наразі захищає країну на фронті, тому всі труднощі їй потрібно долати самостійно. Незважаючи на свій поважний вік, жінка зберігає активний спосіб життя і намагається не зважати на негатив. Її трагедія викликала глибокі емоції у нас та наших читачів, тож журналісти вирішили навідати полтавку з невеликою допомогою у вигляді продуктового набору. Ми дізналися, як вона почувається в цей складний час і чи не залишилася вона наодинці з бідою.

Усі деталі можна дізнатися з нашого відео.

Реклама