Прощання з героями: Полтава вшанувала пам’ять загиблих військових
У Полтаві провели прощання з чотирма військовими, які в тилу захищали свою країну. 1 квітня біля Святo-Успенського собору відбулася церемонія прощання з тими, хто загинув під час російського вторгнення. У числі загиблих були Василь Тисяк, Юрій Ромась, Сергій Нештап та Олексій Шкляр.
Василь Тисяк, уродженець Полтави, з’явився на світ 21 березня 1985 року. Він був мобілізований 26 лютого 2022 року та мав звання солдат. Служив на посаді стрільця-зенітника. Загинув під час виконання бойового завдання на Сумщині 23 березня 2025 року.
Юрій Ромась, 42-річний полтавець, був мобілізований 13 грудня 2024 року. Він виконував обов’язки стрільця стрілецького відділення. Загинув 26 березня 2025 року, виконуючи завдання на Донеччині.
Реклама
Сергій Нештап, який народився 22 вересня 1978 року, також мав звання солдат. Він проходив службу на посаді курсанта другого відділення підготовки. Сергій помер 28 березня 2025 року у Черкаській міській лікарні.
Олексій Шкляр, 51-річний військовослужбовець, був призваний на військову службу 17 травня 2024 року. Він служив на посаді водія відділення інженерної техніки. Олексій помер під час виконання службових обов’язків 25 березня 2025 року у Миколаївській області.
Ця скорботна подія об’єднала людей у скорботі за загиблими героями, які віддали своє життя заради захисту Вітчизни. Вшанування пам’яті цих сміливих українців залишиться у серцях їх рідних і близьких.