У Полтаві чоловік підпалив автомобіль: заарештовано підозрюваного у злочині
У Полтаві чоловік підпалив автомобіль: правоохоронці затримали правопорушника
У Київському районі Полтави 2 травня вранці перехожі помітили, як у вогні опинився автомобіль. Мешканці вулиці Гетьмана відразу ж повідомили про пожежу до поліції. Водій, який проїжджав повз, зміг самостійно загасити полум’я в Mazda CX5, яка стояла на узбіччі. Поліція, провівши перші слідчі дії, з’ясувала, що машину підпалили навмисно.
Цю інформацію оприлюднили у відділі комунікації поліції Полтавщини.
Реклама
«У процесі проведення термінових слідчих дій, поліцейські швидко встановили особу, ймовірно причетну до підпалу. Цим чоловіком виявився 1986 року народження. Правопорушника затримали відповідно до статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Йому було повідомлено про підозру, і в даний час вирішується питання про обрання запобіжного заходу – тримання під вартою», – зазначив начальник відділу поліції №1 Станіслав Коротаєв.
За цим фактом слідчими підрозділами поліції під контролем Полтавської окружної прокуратури відкрито кримінальне провадження згідно з частиною 2 статті 194 (Умисне знищення або пошкодження майна, вчинене шляхом підпалу) Кримінального кодексу України.
Санкція зазначеної статті передбачає позбавлення волі на термін від трьох до десяти років. Правоохоронці продовжують проводити слідчі дії для встановлення всіх обставин цього злочину та мотивів правопорушника.