На Полтавщині жінка вдарила співмешканця ножем: розпочато судовий процес
На Полтавщині розпочали судовий процес проти жінки, яка нанесла тяжкі тілесні ушкодження своєму співмешканцю. Слідчі органи поліції Миргородщини під наглядом Миргородської окружної прокуратури завершили досудове розслідування у справі, що стосується випадку, коли чоловік 1996 року народження отримав серйозні травми.
Цей інцидент відбувся в березні поточного року в одному з сіл Великобагачанської громади. За інформацією слідства, під час конфлікту в домі 25-річна жінка вдарила свого співмешканця ножем у грудну клітку. В результаті цього чоловік зазнав значних тілесних ушкоджень. Поліція відкрила кримінальне провадження, а жінці оголосили підозру у вчиненні злочину.
Реклама
На даний момент досудове розслідування завершено, і обвинувальний акт відправлено до суду.
Дії жінки кваліфікували за частиною 1 статті 121 Кримінального кодексу України, яка стосується умисного тяжкого тілесного ушкодження. За цією статтею передбачене покарання у вигляді позбавлення волі на термін від п’яти до восьми років. Таким чином, справу буде розглянуто в судах, і винна особа понесе відповідальність за свої дії.