Новини

Полтавські борці здобули 4 медалі на чемпіонаті України з самбо у Тернополі

Збірна команда Полтавської області здобула 4 медалі на чемпіонаті України з боротьби самбо. Цей захід проходив у Тернополі і зібрав разом понад 300 учасників з 21 регіону, які змагалися у віковій категорії 12-14 років.

На чемпіонаті команда з Полтавщини показала хороші результати. Срібні медалі отримали Ярослав Шемет у ваговій категорії 42 кг та Назар Нарізький у категорії 71 кг. Бронзові нагороди здобули Дар’я Пасічник, яка боролася у вазі 43 кг, і Меланія Матюха, яка виступала в категорії 59 кг.

Реклама

Ці результати свідчать про високий рівень підготовки юних спортсменів та їхню наполегливу працю. Подібні змагання не тільки створюють можливості для учасників продемонструвати свої здібності, але й сприяють розвитку боротьби самбо в Україні. Завдяки вдалим виступам на цьому чемпіонаті, Полтавська область підтвердила свою позицію серед лідерів в боротьбі самбо в країні. Сподіваємось, що в майбутньому талановиті борці з Полтавщини продовжать отримувати медалі на змаганнях високого рівня.

Читайте також: Полтавці вибороли 4 медалі на чемпіонаті України з хортингу

Реклама