У Перинатальному центрі Полтави за тиждень народилося 45 дітей: 25 дівчаток і 20 хлопчиків
Протягом останнього тижня у міському Перинатальному центрі було зафіксовано народження 45 дітей.
У період з 08:00 год. 30 травня 2025 р. по 08:00 год. 6 червня 2025 р. у перинатальному центрі ІІ рівня Комунального підприємства «1-а міська клінічна лікарня Полтавської міської ради» з’явилося на світ 45 новонароджених.
Цю інформацію надали у Департаменті охорони здоров’я Полтавської міської ради.
Реклама
Серед новонароджених переважали дівчатка, яких народилося 25, в той час як хлопчиків стало 20.
Ці статистичні дані свідчать про активну роботу медичного закладу і радісну подію для сімей, які поповнилися новими членами. Батьки можуть бути впевнені у високому рівні медичного обслуговування, яке здійснюється в даному центрі. Ця новина надихає на нові надії та бажання щасливого батьківства для всіх.
Читайте також: Водій авто в стані сп’яніння спричинив аварію з велосипедистом у Миргороді