На Полтавщині викрили злочинців, які незаконно вирубали ліс на 2 млн гривень
На Полтавщині правоохоронці викрили злочинну групу, яка завдала збитків територіальній громаді на суму понад 2 мільйони гривень через незаконну вирубку лісу. Група з п’яти осіб займалася нелегальною вирубкою дерев у лісах Полтавського району.
Слідство встановило, що на початку 2024 року 37-річний мешканець Полтавського району вирішив організувати злочинну групу для власного збагачення, залучивши ще чотирьох місцевих жителів. Учасники цієї групи регулярно здійснювали незаконні порубки дерев, їх перевезення, а також реалізацію отриманої деревини.
Правоохоронці припинили цю протиправну діяльність. Відповідно до висновків судових експертиз, завдані збитки територіальній громаді були підтверджені в повному обсязі.
Реклама
Організатор і члени групи отримали повідомлення про підозру за декількома статтями Кримінального кодексу України, включно з незаконною порубкою дерев у складі організованої групи, що спричинила тяжкі наслідки (ч. 4 ст. 246 КК України). Зараз тривають слідчі дії.