Новини

Автомобіль на Полтавщині збив жінку на велосипеді, постраждалу госпіталізували

На Полтавщині автомобіль збив жінку на велосипеді: потерпілу госпіталізували

Аварія трапилася 10 жовтня ввечері біля села Малі Сорочинці в Миргородському районі. Згідно з попередніми даними, легковий автомобіль зіткнувся з велосипедом, яким керувала мешканка міста Полтава. Внаслідок цього інциденту жінка отримала тілесні ушкодження і була доставлена до лікарні.

Дорожньо-транспортна пригода сталася 10 жовтня приблизно о 18:00 на автошляху неподалік від села Малі Сорочинці Миргородського району.

За попередньою версією слідства, автомобіль ВАЗ, що належав місцевому жителю, народженому в 1988 році, зіткнувся з велосипедом, яким керувала жінка 1965 року народження з Полтави.

Реклама

Внаслідок аварії велосипедистка отримала травми та була шпиталізована до медичного закладу.

Причини та обставини даного ДТП наразі з’ясовуються слідчими службами. Виконуються всі необхідні процедури для встановлення деталей події. Водіїв закликають дотримуватися правил дорожнього руху та бути уважними на дорозі, особливо вночі.

Читайте також: На Полтавщині п’яний водій наїхав на семирічну дівчинку, вона в лікарні

Реклама