Новини

ДТП у Полтаві: автомобіль наїхав на пішохода, чоловіка госпіталізували

Правоохоронці займаються розслідуванням причин ДТП з постраждалим пішоходом у Полтаві.

19 травня близько 08:30 на перехресті вулиць Сковороди та Володимира Козака сталася дорожня аварія. Поліція вже відкрила кримінальне провадження у зв’язку з цим випадком.

За попередніми даними слідства, автомобіль Skoda SuberB під керуванням 55-річного водія наїхав на чоловіка, який переходив дорогу по пішохідному переходу.

Реклама

26-річного полтавця було госпіталізовано до лікарні.

Слідчі відкрили кримінальне провадження відповідно до частини 1 статті 286 Кримінального кодексу України, яка передбачає відповідальність за порушення правил безпеки дорожнього руху, що призвело до середньої тяжкості тілесних ушкоджень потерпілого.

В даний час слідство встановлює причини та обставини цієї дорожньо-транспортної пригоди.

Реклама