Нетверезий керівник психлікарні на екскаваторі зносив дерево та стріляв у людей
НЕТВЕРЕЗИЙ КЕРІВНИК ОБЛАСНОЇ ПСИХІКЛІКАРНІ НА ЕКСКАВАТОРІ ЗНОСИВ ГОРІХ І СТРІЛЯВ У ЛЮДЕЙ — КЕРІВНИК ОСББ
Керівник ОСББ «Затишок на Балакіна» (вул. Семена Антонця, 18) Олександр Литвиненко звернувся до «Полтавщини» з проханням привернути увагу до незвичайної події, що відбулася на їхньому подвір’ї 16 грудня.
Поліція області вже розпочала розслідування:
«Слідчими встановлено всіх учасників конфлікту. Серед них виявились місцеві чоловіки віком 40, 57 та 72 років. Усі троє отримали тілесні ушкодження, рівень яких наразі з’ясовується.
Також у 40-річного полтавця слідчі вилучили пристрій для відстрілу набоїв із гумовими кулями.
Реклама
На даний момент за фактом інциденту поліцією, під процесуальним керівництвом Полтавської окружної прокуратури, розпочато кримінальне провадження за частиною 4 статті 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України».
Мешканці занепокоєні, що без відкритого розслідування деякі з учасників події можуть уникнути відповідальності. Вони мають на увазі 40-річного Віктора Волошина, який є керівником КП «Обласний заклад з надання психіатричної допомоги Полтавської облради».
Олександр Литвиненко зазначив:
«Волошин не зареєстрований у нашому будинку, але часто навідується до одного з жителів. Того вечора він прибув на екскаваторі, будучи напідпитку, і вирішив знести горіхове дерево, яке росте у дворі. На думку Волошина, це дерево перешкоджало…»