Полтава не може відновити диспетчерську: начальника досі не знайдено
У Полтаві комунальна диспетчерська так і не відновила свою роботу за рік. На початку 2024 року депутати виділили 500 тисяч гривень для повторного запуску диспетчерської. Метою було покращити роботу транспорту і провести конкурси серед перевізників. Диспетчерська повинна була стати організатором цих заходів.
Конкурси мали забезпечити стабільність роботи перевізників і запровадження великих автобусів на маршрути.
Реклама
Однак досі не вдалося знайти директора для комунального підприємства, через що плани були відкладені до 2025 року.