Новини

Полтава відзначила перший Національний день молитви за мир і жертв війни

У ПОЛТАВІ ВІДЗНАЧИЛИ НАЦІОНАЛЬНИЙ ДЕНЬ МОЛИТВИ

У міському будинку культури Полтави відбулася спільна молитва, присвячена третій річниці повномасштабного вторгнення в Україну.

12 лютого 2025 року Верховна Рада України ухвалила Постанову щодо встановлення Національного дня молитви, який щорічно відзначається 24 лютого. Цього дня в Полтаві вшанували хвилиною мовчання пам’ять всіх жертв війни. Представники різних релігійних конфесій, обласної та міської влади, а також звичайні громадяни об’єдналися в спільній молитві за мир.

Реклама

Як повідомили в Полтавській обласній військовій адміністрації, учасники заходу змогли переглянути тематичний відеосюжет, а також насолодитися композицією «Сповідь», виконаною камерним оркестром імені Д. Ахшарумова обласної філармонії. В концерті також прозвучав духовний гімн України «Боже великий, єдиний».

— Героїчний опір українського народу став насправді елементом захисту для Європи й всього демократичного світу. Ми об’єднали зусилля в ім’я незалежності нашої країни, її свободи та мирного майбутнього. На жаль, за це право нам доводиться платити найвищу ціну — життя наших людей. Сьогодні ми вшановуємо наших незламних воїнів. У Національний день молитви, який ми відзначаємо вперше, ми згадуємо кожного, хто загинув у боротьбі за Україну. Всі конфесії, що діють на Полтавщині, також згуртувалися з перших днів вторгнення, щоб боротися проти російських окупантів, — зазначив в.о. начальника Полтавської ОВА Володимир Когут.

Ця подія стала символом єдності та стійкості українського народу в ці складні часи.

Реклама