Полтавагаз відновлює газопостачання після ракетного удару по будинку
АТ «Полтавагаз» відновлює постачання газу до будинків, які постраждали від ракетного удару
1 лютого російські війська влаштували ракетний удар по багатоповерховому будинку в Полтаві. Цей жахливий напад зруйнував під’їзд п’ятиповерхівки і завдав шкоди 19 сусіднім будівлям. На місці події оперативно працювали всі екстрені служби, включаючи фахівців АТ «Полтавагаз».
Газовики відразу почали ліквідацію аварійних ситуацій на газорозподільних мережах, відключивши газопостачання та обстеживши газові комунікації в трьох житлових будинках по вулиці Баленка, 5, 7 та 7-а. Таким чином, 255 квартир залишилися temporär без газу.
Команда газорозподільної компанії активно працювала над обстеженням і ремонтом фасадних та внутрішньобудинкових газопроводів, а також перевіряла газові прилади та лічильники в квартирах. Було обстежено 57 метрів підземних газопроводів високого тиску і 116 метрів газопроводів низького тиску.
Реклама
Всі будинки пройшли перевірку на наявність витоків газу, і всі виявлені недоліки були усунуті. У квартирах, де це технічно можливо, газопостачання вже відновлено.
АТ «Полтавагаз» максимально зосереджує свої зусилля на тому, щоб якомога швидше повернути газ до кожної оселі, що постраждала внаслідок обстрілу. Проте повне відновлення газопостачання стане можливим лише після забезпечення відповідних умов.
Загалом, у ліквідації аварійних ситуацій, пов’язаних із газорозподільними мережами, було задіяно всі необхідні ресурси для забезпечення безпеки і комфорту