Полтавська міськрада запізно відреагувала на компенсацію харчування для школярів
Полтавська міськрада з затримкою відреагувала на державну компенсацію харчування учнів 1-4 класів.
Сьогодні відбулося засідання бюджетної депутатської комісії Полтавської міськради, на якому обговорили проект рішення «Про затвердження статуту КП «Добробут Полтавської громади» у новій редакції.
Цей крок став оперативною реакцією на нашу статтю від 27 січня, де ми звернули увагу на те, що міська рада з незрозумілих причин у 2024 році не скористалася державною субвенцією на компенсацію харчування школярів 1-4 класів. Загальна сума йдеться про 31,6 млн грн.
Реклама
Відомо, що ці кошти 27 грудня надійшли на рахунки міської ради, однак місцева влада поки що не може їх використати через невідповідність у статуті КП «Добробут» та актуальною міською освітянською програмою.
Наші джерела в міській раді додали: «Розпорядженням КМУ №1323-р від 26.12.2024 „Про розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення харчуванням учнів початкових класів закладів загальної середньої освіти за спеціальним фондом у 2024 році“ Полтавській громаді виділено 31 млн 637 тис. 300 грн, які можна використовувати для забезпечення одноразовим гарячим харчуванням учнів початкових класів закладів освіти комунальної форми власності, серед яких початкові школи, гімназії, ліцеї». З огляду на дати розпорядження Кабміну та надходження коштів на рахунки громади, у міській ради з’являється привід для термінових дій.