Полтавські плавці вибороли 4 медалі на чемпіонаті України в Броварах
Полтавські спортсмени здобули 4 медалі на чемпіонаті України з плавання.
На змаганнях, які проходили в Броварах серед чоловіків та жінок, Лемешко Любомир здобув «срібло» на дистанції 100 м баттерфляй і приніс команді «бронзу» на 50 м батерфляй.
Цю інформацію підтвердили у Полтавській обласній військовій адміністрації.
Реклама
Спортсмена готували Олександр Кречетов та Ірина Астапова, які мають звання заслужених тренерів України.
Ольга Філімонова також продемонструвала чудовий результат, завоювавши срібну медаль на дистанції 100 метрів баттерфляй і «бронзу» на 50 м на спині. Її тренерами є Артем Лашко та Лариса Суворкіна.
Загалом, виступ полтавських плавців варто відзначити, адже їхні результати вкотре підкреслюють високу спортивну майстерність. Спортсмени продемонстрували всі свої навички та наполегливість, що характеризує їх як справжніх професіоналів у своїй справі.