Полтавські спортсмени тричі стали чемпіонами Європи з гирьового спорту
Полтавські спортсмени здобули призові місця на Чемпіонаті Європи з гирьового спорту.
З 9 по 12 квітня в Болгарії проходив Чемпіонат Європи з гирьового спорту для чоловіків і жінок, юніорів і юніорок, а також юнаків і дівчат у вікових категоріях U-16 та U-18. Змагання відбувалися на арені Горна Малина, де свої сили демонстрували понад 180 учасників з 19 країн.
Спортсмени КЗ “ПДЮСШ №4” завоювали призові місця:
Реклама
* Шугалей Олексій – перше місце у довгому циклі;
* Стадник Дмитро – перше місце у двоборстві;
* Михайлик Данііл – перше місце у довгому циклі;
* Марченко Максим – перше місце у ривку з довільною зміною рук;
* Микитенко Ангеліна – перше місце у ривку з довільною зміною рук.
Ці успіхи підтверджують високий рівень підготовки спортсменів та їхній великий потенціал у гирьовому спорті, наділяючи їх впевненістю для майбутніх змагань. Цей чемпіонат продемонстрував не лише спортивні досягнення полтавських атлетів, але й об’єднав їх для досягнення спільної мети. Вітаємо наших спортсменів з їхніми перемогами та бажаємо їм нових успіхів у майбутньому.