Новини

Полтавські волейболісти здобули бронзу на чемпіонаті України з пляжного волейболу

Полтавські спортсмени отримали “бронзу” на чемпіонаті України з пляжного волейболу.

Не так давно в Києві, в Академії пляжних видів спорту «Sunrise», пройшов чемпіонат України сезону 2025 року для юнаків і дівчат віком до 19 років.

Реклама

З гордістю можна зазначити, що полтавські волейболісти Михайло Бойко, який представляє «ВК Решетилівка», і Олександр Нонін з «ПСДЮСШОР № 2» стали призерами змагань, здобувши бронзові медалі.

Ця успішна участь у чемпіонаті підкреслює високий рівень підготовки та talentом українських молодих спортсменів у пляжному волейболі. Сподіваємося, що їх досягнення надихне інших молодих атлетів продовжувати займатися спортом та досягати нових висот.

Реклама