Новини

Пожежа на терміналі “Новатек” в Усть-Лузі після атаки безпілотників

У Ленінградській області рф в порту Усть-Луга сталася пожежа на терміналі компанії “Новатек”, що займається видобутком природного газу, після атаки безпілотників.

За інформацією, яка поширюється в Telegram, пожежа сталася внаслідок “падіння уламків безпілотників”. Ці безпілотники були збиті вранці 24 серпня над регіоном. Місцева влада повідомила, що постраждалих немає, а місткості з паливом не були пошкоджені вогнем.

Додатково зазначається, що вночі один із безпілотників був збитий поблизу Курської атомної електростанції, внаслідок чого було пошкоджено трансформатор.

Крім того, у Сизрані, що в Самарській області, за інформацією місцевих органів влади, безпілотники атакували промислове підприємство. Згідно з даними телеграм-каналу Astra, йдеться про удар по Сизранському нафтопереробному заводу.

Реклама

В результаті цих інцидентів кілька аеропортів рф змушені були призупинити роботу. У петербурзькому Пулково було затримано понад 60 рейсів, а аеропорт вже майже добу працює з обмеженнями.

Нагадаємо, що у День Незалежності росіяни “поздоровили” Україну 72 безпілотниками та ракетою. Події вказують на ескалацію напруження у регіоні і зростання загроз безпеці.

Читайте також:

Реклама