Новини

У Полтаві помер пес Дендрик, який лише два тижні прожив у новій родині

У Полтаві помер пес Дендрик, який два тижні тому знайшов нову родину. Пес більше трьох років прожив у полтавському дендропарку. Цю інформацію повідомили з надійних джерел.

Ввечері 1 квітня собаку доправили до ветеринарної клініки. Причина його смерті наразі не відома, офіційних коментарів з цього питання не було. Пса планують поховати у дендропарку.

Реклама

17 березня цього року Дендрика забрали в нову родину. Перед цим протягом двох тижнів у ветеринарній клініці йому надавали лікування, адже він був поранений внаслідок пострілу невідомими. Було ухвалено рішення не повертати пса до дендропарку, щоб уникнути повторної небезпеки.

Як повідомляв раніше т.в.о. начальника КАТП-1628 Олександр Овчаренко, співробітники відділу, що займається контролем за чисельністю тварин, разом з волонтерами відвідали нову власницю, щоб перевірити умови, в яких собака буде жити. Власниця планувала утримувати Дендрика у просторому вольєрі, без ланцюга. Сумно, що його життя закінчилося так рано, і всі сподівалися, що в новій родині він знайде справжнє щастя.

Реклама