Новини

У Полтаві вшанували донорів: близько 11 тисяч учасників донорського руху

У Полтавській області відзначили донорів: близько 11 тисяч осіб беруть участь у донорському русі

У КП «Полтавська обласна станція переливання крові ПОР» відбувся День вдячності та вшанування донорів Полтавщини. У заході зібралися донори, медичні працівники, представники влади та партнерських організацій.

Серед учасників були перший заступник голови Полтавської обласної ради Олександр Лемешко, директор департаменту охорони здоров’я ОВА Віктор Лисак та фахівці медичної спільноти.

Під час зустрічі зазначалося, що в умовах війни потреба в донорській крові залишається на високому рівні. За словами посадовців, на Полтавщині до донорського руху причетні близько 11 тисяч людей, а в минулому році понад 4,2 тисячі осіб стали донорами вперше.

Реклама

Також стало відомо, що у регіоні кожного року заготовляють близько 27 тисяч доз крові, які використовуються як для медзакладів області, так і для лікування поранених військових.

Окрему подяку отримали донори та партнерські організації, які активно підтримують розвиток донорського руху.

У день заходу приблизно 300 людей здали кров уперше, всього заготовлено близько 150 літрів. Цей день став свідченням солідарності та мужності наших громадян, які готові допомагати іншим. Важливо, що завдяки таким людям, у складні часи медичні заклади мають можливість надавати необхідну допомогу пораненим та хворим.

Читайте також: Здавайте кров у Полтаві: новий графік роботи в суботу з 8:00 до 12:00

Реклама