Новини

У Полтаві за тиждень народилось 33 малюка: 17 хлопчиків і 16 дівчаток

У Полтавському перинатальному центрі за минулий тиждень на світ з’явилось 33 новонароджених.

Протягом періоду з 08:00 год. 18 квітня 2025 року по 08:00 год. 25 квітня 2025 року у міському перинатальному центрі другого рівня Комунального підприємства «1-а міська клінічна лікарня Полтавської міської ради» народились 33 малюка.

Цю інформацію оприлюднив Департамент охорони здоров’я Полтавської міської ради.

Реклама

Серед новонароджених більшість становили хлопчики, яких було 17, у той час як дівчаток народилося 16.

Таким чином, у Полтаві триває позитивна динаміка у народжуваності, що радує лікарів та мешканців міста. Продовжуючи свою роботу, медики забезпечують належний догляд за новими маленькими громадянами.

Реклама