Новини

У Полтаві збирають гроші на двох чорних лебедів для дендропарку

У Полтаві планують придбати двох чорних лебедів для ставку дендропарку. Для цього організували збір коштів, до якого можуть приєднатися 15 благодійників. Як зазначив заступник директора комунального підприємства “Декоративні культури” Максим Макуха, ця ініціатива виникла за запитом відвідувачів парку.

Загалом планується зібрати близько 67 тисяч гривень. Кошти будуть використані на покупку лебедів та організацію проєкту. Також передбачено встановлення табличок із правилами поводження з птахами, на яких будуть зазначені імена дарувальників.

“Багато людей запитували, чи з’являться чорні лебеді. Після цього ми вирішили, що було б чудово подарувати місту таких лебедів”, – підкреслив Макуха.

Реклама

Участь в ініціативі можуть взяти лише 15 благодійників, суму внеску від кожного визначили на рівні 4500 гривень. “Спочатку плануємо випустити лебедів на перше озеро, де вже живуть білі лебеді та інші птахи. Однак потрібно врахувати, чи вживуться вони”, – додав він.

На даний момент у дендропарку Полтави проживають два білих лебеді та до півсотні качок. Через несприятливі погодні умови птахів тимчасово забирали на зимівлю.

Взяти участь у зборі “Чорний лебідь” можна за наступним посиланням: [https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd_5NAiY-uPTHC5_ywfxCkoExkjgaL6YoLMk6qqOf6XJ_mYag/viewform].

Реклама