Новини

Зростання захворюваності на ГРВІ та COVID-19 на Полтавщині: необхідно дотримуватись заходів безпеки

На Полтавщині відзначено зростання захворюваності на ГРВІ та COVID-19.

Протягом 34-го тижня 2025 року в регіоні було зареєстровано більше 2,4 тисячі випадків ГРВІ. Серед них понад сотня підтверджених випадків COVID-19. Незважаючи на збільшення кількості захворілих, дані показники залишаються нижчими за епідемічний поріг.

Станом на 25 серпня в Полтавській області на гострі респіраторні вірусні інфекції, в тому числі й COVID-19, захворіли 2 432 особи. Це на 14,5 % більше, ніж на попередньому тижні. Серед хворих 134 пацієнти мають лабораторно підтверджений COVID-19, що становить 5,5 %.

Рівень захворюваності складає 179,8 на 100 тисяч населення, що на 65,6 % нижче базового рівня (епідемічного порогу).

Реклама

Найбільше випадків захворювання зафіксовано серед дітей — 1 142, що становить 47 % від загальної кількості. Госпіталізації потребували 87 пацієнтів, що складає 3,5 % від усіх хворих, і це відповідає середнім показникам для області.

Протягом 34-го тижня не було зафіксовано жодного летального випадку від грипу чи COVID-19. Найвищі рівні захворюваності спостерігаються в Нехворощанській, Пирятинській та Коломацькій громадах.

Ситуація з захворюваннями залишається під контролем, але громадянам варто дотримуватися елементарних заходів безпеки для збереження власного здоров’я.

Читайте також: 83 нових випадки COVID-19 у Полтавській області за тиждень: ситуація контролюється

Реклама