Новини

Протест пацієнтів ЦРЛ: міська влада готує брифінг під час відпустки Ямщикової

Ямщикова у відпустці, а в її кабінеті Каплін та пацієнти розформованої ЦРЛ — готується брифінг міської влади.

Перекриття руху перед міськрадою перетворилося в наявність пацієнтів ЦРЛ у кабінеті виконуючої обов’язки міського голови. Оскільки Катерина Ямщикова наразі у відпустці, з протестувальниками проведе зустріч перший заступник Валерій Пархоменко разом із керівником профільного департаменту.

Виглядає на те, що недостатня комунікація між адміністрацією закладу та пацієнтами призвела до сьогоднішніх подій — перекриття руху та очікування протестувальників в кабінеті Ямщикової. На запрошення депутата Сергія Капліна, люди увійшли до приміщення та почали вимагати, щоб секретар міськради вийшла до них. Відомо, що вона перебуває у відпустці до 6 січня включно.

Реклама

Перші сигнали невдоволення змінами у структурі ЦРЛ, пов’язаними з її приєднанням до 4-ї МКЛ, почали звучати ще під час останньої сесії. Лікарі прийшли за роз’ясненнями на другий поверх міськради. Тоді з їхніми запитаннями з’явився директор департаменту охорони здоров’я Сергій Котов, який запевнив медичний персонал, що вони не залишаться без роботи, і з кожним працюють індивідуально для забезпечення працевлаштування. Пацієнтам також пояснили, що медична мережа Полтави здатна повністю забезпечити лікування пацієнтів ЦРЛ. Можливо, не всі почули або не всі повірили цим словам.

Схоже на те, що сьогодні ситуація знову виходить на поверхню.

Реклама