Новини

Після атаки РФ Полтавщина залишилася без газу: 4 тисячі абонентів постраждали

Після нічної атаки російських військ на Полтавщину в Опішнянській громаді частково призупинилося газопостачання.

Близько 4 тисяч абонентів у п’яти населених пунктах громади залишились без газу, зокрема і в селищі Опішня. Про це повідомив голова громади Микола Різник. Припинення постачання газу сталося внаслідок атаки російської армії на енергетичну та газову інфраструктуру України. Роботи з відновлення газопостачання тривають.

Росія здійснила масований ракетно-дроновий обстріл, націлившись на енергетичну та газову інфраструктури в різних регіонах України.

Реклама

«Вживаємо всі необхідні заходи для стабілізації енергетичного та газового постачання. Росія намагається завдати шкоди саме звичайним українцям, обстрілюючи енергетичні та газові виробничі потужності, з метою залишити нас без світла та тепла, завдати максимальної шкоди пересічним громадянам», – зазначив міністр енергетики України Герман Галущенко у дописі на своїй сторінці у Facebook.

З 20:36 6 березня до 7:18 7 березня на території Полтавської області була оголошена повітряна тривога. Уламки однієї з ворожих цілей впали на приватний будинок у Миргородському районі, внаслідок чого двоє людей отримали травми, серед яких була дитина. Також було пошкоджено два будинки і газопровід.

На даний момент тривають роботи, щоб відновити газопостачання, і містяни сподіваються на швидке вирішення проблеми.

Реклама