У селі Мачухи Toyota збила пішохода — чоловіка госпіталізували з травмами
21 грудня, приблизно о 19:00, у селі Мачухи Полтавського району на трасі Полтава-Олександрія трапилася ДТП: автомобіль Toyota збив пішохода. Постраждалого оперативно госпіталізували.
Згідно з інформацією прес-служби Нацполіції Полтавщини, за кермом автомобіля знаходилася 54-річна жінка. У результаті інциденту постраждав 51-річний чоловік.
Реклама
Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за фактом порушення правил безпеки дорожнього руху, яке призвело до середнього ступеня тяжкості тілесних ушкоджень (ч. 1 ст. 263 КК України). Наразі слідство займається з’ясуванням обставин і причин цієї дорожньо-транспортної пригоди.