Водій BMW у стані сп’яніння вчинив ДТП, постраждала 17-річна пасажирка
Дорожньо-транспортна пригода відбулася 25 грудня, близько 04:30, на перехресті вулиць Гоголя та Гурамішвілі.
Згідно з попередніми даними, автомобіль BMW, за кермом якого сидів 24-річний місцевий мешканець, в’їхав у електроопору.
Внаслідок цього інциденту тілесні ушкодження отримала пасажирка автомобіля — дівчина 2006 року народження, що проживає в Миргороді. Постраждалу терміново доставили до лікарні для надання необхідної медичної допомоги. Таку інформацію надали у відділі комунікації поліції Полтавщини.
Реклама
Поліція з’ясувала, що водій BMW перебував у стані сп’яніння.
Слідчий підрозділ поліції, під процесуальним керівництвом Миргородської окружної прокуратури, розпочав досудове розслідування за частиною 1 статті 286-1 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами в стані сп’яніння).